Recenze VeGA

Vega 545 7in1 SXHE

Vega 545 7in1 SXHE

Michal Friedrich Michal Friedrich

Přidáno: 4. května 2023

• Silný a výkoný motor, dobře chytá i po dvou sezonách
  • Tato sekačka není schopna pobrat posekanou trávu a to již od 1cm výšky, koš se nikdy nenaplní, na vlhkou nebo nedej bože orosenou trávu zapomeňte, do sběrného koše se tráva jen převaluje místo toho aby tal létala, tím se ihned ucpe vstup do koše, nepoužitelný výrobek!!!

Sekačká vhodná pouze pro boční výhoz, sběr do koše je u této sekačky strašnej propadák, při druhém sekání odpadnou plastové kolečka(pokličky)na kolech, rychlost pojezdu je závyslá na otáčkách motoru, nemožnost nastavení plynulého zvýšení výkonu otáčky jdou přidávat je velmi skokově dle nastavení výrobce,

Shrnutí nekupovat

Vega C33

Ověřený zákazník Prodej zahradní techniky Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2023

Zakoupeno v Prodej zahradní techniky

Je to velmi lehký a přitom výkonný zařízení, velká spokojenost !

Vega 854 SXH GCV

Vega 854 SXH GCV

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Vl

Přidáno: 1. května 2023

(naposledy upraveno 1. května 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Doporučuji ,startuje skvělé ,silný motor Honda, nezastavi se ani ve větším porostu.složení z krabice je hračka . Slabost bude v uchycení koše ,při sečení na nerovnosti se mi koš sám sundal.rychlost aut.pojezdu je optimální..jinak splnila očekávání

Ověřený zákazník Svářečky-obchod.cz Kamil

Přidáno: 30. dubna 2023

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Velmi nespolehlivá mašina.
Špatně startuje. Po jedné sezóně začínají problémy. Motor je slabý, je těžké znovu nastartovat. Opravdu lituji, že jsem si ji koupil.

VeGA TS40-W

VeGA TS40-W

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2023

• Výkon
  • Tragický návod

Musíte si doplnit návod podle svých technických znalostí

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.

V-Garden KOMFORT 7550 STRONG

V-Garden KOMFORT 7550 STRONG

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. dubna 2023

• cena je vyšší, ale může být přiměřená vzhledem k tomu, že se jedná o konstrukci z hliníkových profilů.
  • doprava a předání zboží bylo v pořádku
  • při sestavování jsem zjistil, že návod na sestavení skleníku je na nic, protože z nákresů se nedá určit, kam se mají dodané konstrukční prvky přichytit. Kde je půdorys, tam není bokorys, nebo naopak.
  • skleník je lehký a proto by měl mít dobré ukotvení kvůli případnému větru, ale čtyři kotevní dílky jsou hladké a zapouští se pouze cca 25-30 cm pod úroveň terénu, což považuji za nedostatečné. Určitě v naší písčité zahradě.
  • konstrukční prvky nemají předvrtané otvory, kterými by se k sobě přimontovaly, ale návod požaduje našroubovat je k sobě na milimetr přesně. Někdy dokonce na desetinu milimetrů.
  • V návodu není uvedeno odkud se mají tyto přesně zadané míry měřit (např. zda od spodku daného prvku, nebo od spodku prvku, na kterém příslušný prvek leží. Když už někdo požaduje tak přesnou montáž, měl by na konstrukčních prvcích přesně označit body, o kterých se v návodu píše.
  • jednotlivé konstrukční prvky do sebe nepasují. Dodány byly přesně vyměřené a na délku nařezané profilované prvky. Avšak v místech, kde se tyto jednotlivé profily mají k sobě namontovat by do nich měl být vybroušen či odříznut kousek, který by to napasování umožnil. Není to provedeno. Není proto jasné, zda kolmý prvek A má být na boku ležatého prvku B před ním či za ním, nebo zda má být nad ním, nebo jestli má být na začátkem či na jiném místě na prvku B... Je to podobné, jako by někdo napsal, ať se k jedné tužce přišroubuje druhá tužka dodaným šroubkem, ale nenapsal by, zda má být shora, předem či zadem.
  • zde bych rád dodal, že polykarbonátové desky nelze dodatečně ani zkracovat, ani prodlužovat, tak musí být konstrukční prvky smontovány přesně. Na to ale není šance.
  • vzhledem k použitému materiálu, kterým je křehký hliník, nelze jen tak dodatečně styčné body konstrukčních prvků upravovat.
  • nikde jsem nenašel, kdo je výrobcem těchto skleníků, tak se nemohu zeptat, jak se má skleník sestavovat. Neexistuje video, neexistuje podrobný návod. Prodejce se sice zeptat mohu, ale podle mé zkušenosti se od nich většinou nic nedozvím. Zlatá IKEA.
  • polykarbonátové desky mají ochrannou vrstvu, která by nejspíše měla zůstat zachována i po montáži. Bohužel jsem však nenašel informaci o tom, zda má být ochranná fólie zevnitř nebo zvenčí, ani to, která ze dvou fólií na deskách má zůstat.
  • Při rozbalování krabice jsem zjistil, že ochranné fólie čiré a bílé k sobě přilnuly a při braní desek se fólie od desek oddělují, takže jsem je nechtě od desek odlepil. Namontovaný polykarbonát tedy vydrží pár roků. Možná.
  • k prvkům je přiloženo několik pytlíčků se šroubky a matičkami, ale tyto pytlíky nejsou popsány žádným viditelným kódem.

-vzhledem k nepříznivému počasí jsem se dostal k rozbalování profilů a sestavování skleníku až po lhůtě na odstoupení od smlouvy. Moje chyba. Vyhodil jsem tak z okna 17 tisíc.

VeGa BARCELONA Béžová

VeGa BARCELONA Béžová

Přidáno: 22. dubna 2023

Zakoupeno v domacitechnika.cz

Houpačka perfektní, snadná montáž dle přiloženého plánku, vypadá hezky a kvalitně. Jsme velmi spokojeni.

Vega 46 HWXV 6in1 0146HWXV

• silný motor
  • není hlučný
  • zpětný chod
  • nastavení štěpkování

Intenzivně používám 2 roky , zapůjčuji přátelům. Všichni spokojeni s jednoduchou obsluhou a spolehlivostí. Na zahradu výborný pomocník.

Ověřený zákazník Penzo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. dubna 2023

Zakoupeno v Penzo.cz

Nevyztužený šmejd z plechu bez rámu. Smontovano metodou "Dodělej doma". Snad to chvíli vydrží.....

Přidáno: 3. dubna 2023

Zakoupeno v domacitechnika.cz

Sekačku jsem ještě nevyzkoušel.

Vega VE 50302

Vega VE 50302

Přidáno: 3. dubna 2023

Zakoupeno v domacitechnika.cz

Ještě nebylo zboží prakticky vyzkoušeno v terénu. V garáži na podlaze vše fungovalo v pořádku.

VeGA 40HT23

VeGA 40HT23

Ověřený zákazník MALL.CZ Jarous

Přidáno: 26. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Kvalita nozu nic moc. Po prvnim pouziti jsou dost opotrebovany. Nuzky z Lidlu jsou kvalitnejsi. Divna neznacka ta Vega, takovy brak predrazeny mi to prijde.

Vega Li-Ion 40V / 4Ah 50GBAT40V4AH

Vega Li-Ion 40V / 4Ah 50GBAT40V4AH

Ověřený zákazník MALL.CZ Jarous

Přidáno: 26. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Po vybiti baterie uz nesla nabit

Baterie prisla plne nabita, tak jsem ji hned pouzil a po vybiti uz nesla nabit, nabijecka hlasila vadnou baterii. Je to nejaky nekvalitni strep z china

VeGA MaxSpeed ES15XM-H

VeGA MaxSpeed ES15XM-H

Ověřený zákazník Alza.cz Maxim

Zakoupeno v Alza.cz

Товар был использован с повреждением

VeGA LV1110PRO VARIO

VeGA LV1110PRO VARIO

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. března 2023

(naposledy upraveno 23. března 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• lepší konstrukce a tedy pevnost oprati dřívějším koncepcím štípačů
  • delší chod štípacího klínu
  • dobrá konstrukce štípacího klínu, není nutné dokupovat širší klín
  • možnost štípat i poloviční polena, ale za cenu ohýbání se
  • dobrá možnost aretace výšky pro kratší polena
  • dvourychlostní štípání
  • snažší manipulace s využitím třetího kolečka/opěrné nohy
  • lepší manipulace s použitím přídavného madla
  • možnost mechanického postavení špalku, ještě nevyzkoušeno
  • možnost snížení výšky pro skladování
  • dobře zabaleno ve velkém množství bublinkové folie chrání stroj před poškozením při dopravě na malé paletce
  • nemůžu štípat ve sklepě kvůli výšce v pracovní poloze
  • nutnost obouručního ovládání kvůli bezpečnosti (naštěstí lze jednoduše obejít)
  • nesmyslné ochranné prvky dle nařízení EU snižující možnost manipulace se špalky jsem ani nenamontoval, ale zbytečně prodražují výrobek
  • dost velká hmotnost a zabalení na malou paletu komplikuje dopravu a já natrefil na velké problémy, dodávka se opozdila o 3 dny...

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Velice nás mrzí, že došlo ke zdržení doručení. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

VeGA GT 5333

VeGA GT 5333

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• Dobrý výkon
  • Bez koleček se zahrabe do větší hloubky
  • Je třeba více síly
  • Kontrola teploty převodovky